Grup Hepsi & Avril Lavigne Fan Club (:
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

Avril(imin) Sırları Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

Avril(imin) Sırları Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Grup Hepsi Avril Fan Club © 2010]

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Avril Lavigne ve Hepsi Fan Club'a Hoşgeldiniz...SiTemiZ HerGün Daha Da GeLiŞMekDe Ve BüYümEkTeDir.LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Similar topics

Avril(imin) Sırları

2 posters
YazarMesaj
Yasemin
EmekLi :)
EmekLi :)
Yasemin

Avril(imin) Sırları Shanex12
Rep gücü : 820
Rep sayın : -1

Avril(imin) Sırları Empty
MesajKonu: Avril(imin) Sırları   Avril(imin) Sırları Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 9:49 pm

Avrıl'ın Sırları

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermis. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez we aralarına almazlarmıs=)

2-) İlk öpüsmesi tam bi faciaymıs.. "cünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye acıklıyor =)) (( yası belirtilmemiss :img-grin2 ))

3-) Bir keresinde otelde cok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs =))

4-) Avrıl hayatı boyunca hic gitar dersi almamıs we kendisi calmayı öğrenmis ve ilk sarkısını 12 yasında yazmıss (( way bee))

5-) Avrılın burcu terazi.. we tam burcu olduğunu sölüyor.. tartısmalardan kacınıyor we yaratıcılığı sewiyor

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak icin kıyafetlerini yanında iyi olmayanürürmüs.. şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs.. bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek sey olduğunu söylüyorr=)

8-) Avrılın vicudunda 4 tane piercing war: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bi tanesi de sağ kulağında, kücük bir süzgec o!!

9-) Adı Sam olan cok sirin bi köpeği war

10-) Yasama bakıs acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya calısıyorum. Yasamdan zewk almayı ve kendim olmayı sewiyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardesi war. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardes yani =)

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bi fast food restoranında calısıyormus ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmus.. kendine en uygun seyin müzik ve sarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bi buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmıs..

15-) Avrılın göbek adı da Ramona..

16-) Avrıl pizzaya bayılırmıs. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermis. En sewdiği malzeme de zeytinmis. Türklük war heralde hamurunda!!
ßяiTavi€.*
●Cemre-ji Admin●
●Cemre-ji Admin●

Rep gücü : 3160
Rep sayın : 3

Avril(imin) Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Avril(imin) Sırları   Avril(imin) Sırları Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:42 pm

sağol

Avril(imin) Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril'in hayatı
» Avril ve Albümleri
» Avril