Grup Hepsi & Avril Lavigne Fan Club (:
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

Cemre'den mektup var! (:  Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

Cemre'den mektup var! (:  Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Grup Hepsi Avril Fan Club © 2010]

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Avril Lavigne ve Hepsi Fan Club'a Hoşgeldiniz...SiTemiZ HerGün Daha Da GeLiŞMekDe Ve BüYümEkTeDir.LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Similar topics

Cemre'den mektup var! (:

2 posters
YazarMesaj
Love...
●Üye●
●Üye●
Love...

Cemre'den mektup var! (:  Shanex12
 Cemre'den mektup var! (:  Shanex11
 Cemre'den mektup var! (:  Shanex10
Rep gücü : 136
Rep sayın : 0

Cemre'den mektup var! (:  Empty
MesajKonu: Cemre'den mektup var! (:     Cemre'den mektup var! (:  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:17 pm

Ne hikmetse herkes sağda solda bizim dağıldığımızdan Grup Hepsi diye bir grup kalmadığından bahsediyorlarmış hatta bu öyle bir boyut almışki ağızlara sakız gibi yapışmış Grup Hepsi denilince cevap 'hmmm onlar dağıldı bitti.' oluyormuş.
Ben size söylim durum şu:Hiç bir yere dağılmadık,daha da sıkı bağlandık birbirimize.Kıymet bilmeye başladık.Hala tartışıyoruz,ara sıra didişiyoruz ama hala aynı biziz...
Çalışmalarımıza aynı eskisi gibi devam ediyoruz.Her anlamda herşey aynı, hiçbir farklılık yok.
Bana gelince ben farklı bir açıdan düşündüm.Çocukluk ettim kırıldım başında.Devamlı 'dağıldılar bittiler artık.Grup Hepsi bitti' gibi haberler okuyunca zaten zor geçen bir dönemde tuz biber oldu bu bana.Kızlara dedimki..."İstemiyorlar heralde bizi baksanıza basın ilk çıktığımızda neler yazıyordu şimdi iyice yalan yanlış hergün haber yapmaya basladılar"AMA Kızlar bana "Onlar ne derse desin biz işimizi yapmaya devam ediyoruz hiçbir yere gitmedik burdayız ve bunu görecekler dedi." Sonra dışarıdan baktım kendime,bir laf etmişim albüm teşekkürümde "KIYAMETE KADAR HEPSİ" diye...Eee Cemre oldumu bu şimdi.Dediğinle düşündüğün birbirini tutsun.Daha kıyametin falan geldiğide yok.Devam ediyoruz o zaman !!!!
Biliyorsunuz dimi ? Sizleri cok seviyorum.Hep kötü geçirdiğim günlerimde kucağıma laptopu alıp köpeğim Kurt1'le beraber koltuğa kurulup sizin yazılarınızı okudum ve asık suratlı oturduğum koltuktan daha bi kuvvetli kalktım.EEEE aşk yok meşk yok sizlerden destek alıyorum tabii:))
Cok güzel seyler hazırlıyoruz size,iyi işler_Özledimm sizinle buluşmayı konserde bağıra bağıra şarkı söylemeyi..Eeee ne demişler ; ' BİR ELİN NESİ VAR ÜÇ ELİN SESİ VAR"Smile) ÖPTÜMM
Cemre KEMER
ßяiTavi€.*
●Cemre-ji Admin●
●Cemre-ji Admin●

Rep gücü : 3160
Rep sayın : 3

MesajKonu: Geri: Cemre'den mektup var! (:     Cemre'den mektup var! (:  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:17 pm

sağol
Love...
●Üye●
●Üye●
Love...

Cemre'den mektup var! (:  Shanex12
 Cemre'den mektup var! (:  Shanex11
 Cemre'den mektup var! (:  Shanex10
Rep gücü : 136
Rep sayın : 0

MesajKonu: Geri: Cemre'den mektup var! (:     Cemre'den mektup var! (:  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:32 pm

Önemsizz

Cemre'den mektup var! (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Cemreden ÖSS'ye Girecek Olanlara..