Grup Hepsi & Avril Lavigne Fan Club (:
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

FAA ile röportaj Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Sitemize Hoşgeldiniz

Mod olmak için 150
Süper mod olmak için 300
Mega mod olmak için 400 msjı geçmeniz yeterli

Üye olmanız dileğiyle...!

FAA ile röportaj Uyeol3fm0
Sitemizi devrediyoruz isteyenler üye olur mesaj atabilir!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Grup Hepsi Avril Fan Club © 2010]

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Avril Lavigne ve Hepsi Fan Club'a Hoşgeldiniz...SiTemiZ HerGün Daha Da GeLiŞMekDe Ve BüYümEkTeDir.LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Similar topics

FAA ile röportaj

YazarMesaj
ßяiTavi€.*
●Cemre-ji Admin●
●Cemre-ji Admin●

Rep gücü : 3160
Rep sayın : 3

FAA ile röportaj Empty
MesajKonu: FAA ile röportaj   FAA ile röportaj Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:28 pm

1-FAA(Aids’e karşı moda)’nın bir parçası olmak sizin için neden önemli?

Bill: Uhm, bence bizim için
o bir şey ifade ediyordu. Biz onu duyduk ve bir grup olarak elbette bir şeyler
yapabiliriz diye düşündük. Bence bu önemli bir konu, özellikle genç insanlar
için.. Ve ben kardeşimden biliyorum ki,Tom bu işlere oldukça erken başladı. Bu
çok büyük bi konu ve biz düşündük ki, bir t-shirt tasarlayabiliriz ve büyük bir
kampanya yaratabiliriz, Biz bunu gerçekten sevdik ve elbette bu harika bir
mesaj, ve bu yüzden bu kampanyada yer aldık.
2-Hayranlarına korunmak hakkında ne söyleyebilirsin?
Bill: Bizce bu çok, çok önemli çünkü bana gore, hepimize gore seks iyi bir şey.
Tom: Evet

Bill: Bence herkese gore öyledir ve önemli olan kendimizi gözetmektir ve bunu yapmak zor değil, kolayca yapabileceğimiz şeyler var. Her zaman güzel bir kondom kullanın ve Tom gibi mutluluk içinde etrafta sıçrayın.Evet hepsi bu .
3-Kişisel stilinizi tarif edin.
Bill: Ben tamamen ceket hayranıyım. Artık onları sayamıyorum. Dolabım ceketlerle dolu. Ben 2. El ceketleri seviyorum ve tüm mağazaları dolaşmaya bayılıyorum. Ve Tom daha çok Hip-Hop tarzı takılıyor.
Tom: Arkaya yatırılmış stili..
Bill: Ve müziğe gerçekten uymuyor, ona her zaman b.k gibi göründüğünü söylüyorum, ama o dinlemek istemiyor. Ama ben gelecekte biraz sözümü geçirmeye çalışacağım. En azından, şimdi aynı t-shirtleri giymeyi başardık. Bence hala umut var.
Tom: Gördüğün gibi, t-shirt benim üstümde kesinlikle daha iyi duruyor.
Bill: Evet, tamamen.
4-Giyimde favori parçanız nedir?
Bill: Ben tamamen mücevher hayranıyım. Benim bir bavul dolusu gümüş mücevherim ve on binlerce yüzüğüm vardır, ceketlerden ayrı olarak. Dediğim gibi, bende sınırsız, her renkte ve modelde ceket vardır.
Tom: Bill’in ayrıca önünde “Eingriff”i olan harika bir golf pantolonu da var.
Bill: (güler)
Tom: Ve bu aşırı, biri söylemek zorunda, şirin bir tarz, ve genellikle nasıl denir, pullarla süslüdür. Evet, gerçekten Bill’in çok şirin bir golf pantolonu var, biri söylemek zorunda, o bunları da biriktirmekten hoşlanır.
Bill: Evet

5-T-shirt dizaynının en çok hangi bölümünü sevdiniz?
Bill: Elbette, dizayn benim işimdi, çünkü bu işleri en iyi bilen benim.
Tom: Ama elbette slogan benden geldi. Bu açık ve net.
Bill: Evet, elbette Tom’dan ve onun deneyimlerinden çok ilham aldım. Ve biz kısa ve anlamlı bir mesaj vermeye çalıştık. Bundan ayrı olarak, kafatası – ben onbinlerce kafatası şeyine sahibim.Ve ben düşündüm ki, t-shirtlerimizde kafatası motifini kullanmak aşırı derecede havalı olurdu, ve elbette asteriks için logolarımızı kullandık. Bence herkes onun taşıdığı anlamı bilir. Ve evet: bence bu havalı bir t-shirt. Elbette biz renkler konusunda anlaşmaya varmak zorunda kaldık. Tom, pembe rengi yüzünden biraz yaygara kopardı.

Tom: Evet, doğru.
Bill: Ama bence ortaya oldukça güzel bir şey çıktı.
6-Müzik insanları nasıl pozitif yönde etkileyebilir?
Bill: Özellikle ben kendi şarkılarımı yazmaya çok erken başladım. Her şeyi, başımdaki belaları ya da tecrübe ettiklerimi yazdım ve onları şarkıya dönüştürdüm. Bence herkesin kendi yolu vardır. Bazıları günlük yazar. Ben her zaman şarkı yazdım. Ve bence senin için önemli olan şeyleri açıkça taşıyabiliyorsun. Bizim için, şimdi harika bir zaman. Bir sürü fanımız var ve bir çok konserde çalma imkanımız var. Ve bizi dinleyen bir sürü insana sahip olma imkanımız var. Ve aynı zamanda çalışmak için iyi bir sebebimiz var. Ve bence dinlemek bu şekilde daha eğlenceli, favori grubundan mesaj aldığın zaman, okulunun yerine.
Tom: ve özellikle, elbette, favori gitarcından!

Tom: Favori grup demek biraz şey olur…

Bill: Bunun okulda nasıl olduğunu biliyorum. Öğretmenler bunun hakkında konuşur. Biliyorum ki müzik dinlemeyi ve gemi savaşları oynamayı, dinlemeye tercih edersiniz. Bu yüzden, bence bunu bu şekilde yapmak iyi ve özellikle, ayrıyetten güzel bir t-shirte sahip olarak. Oley!

FAA ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi İle Röportaj
» Grup Hepsi Geri Dönüşümle İlgili Yeni RöpörtaJ !